BIURO POMOCY PRAWNEJ BENEFICIUS - PORADY PRAWNE DLA FIRM, PRZEDSIĘBIORCÓW, OSÓB FIZYCZNYCH

 

 

O nas

Profil działalności

Zasady świadczenia usług

Referencje

Kontakt

 

Zasady świadczenia usług

Szanowni Państwo !!!

Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z naszych usług prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również online za pomocą popularnego komunikatora internetowego, gdzie wyrażamy gotowość odpowiedzi na szczegółowe pytania z zakresu naszej działalności i ewentualnych zasad współpracy.

Podstawową kwestią dla nawiązania współpracy jest określenie przez nas prawnej natury problemu. Dlatego każda sprawa jest przez nas szczegółowo analizowana i traktowana indywidualnie. Każdorazowo - w zależności od sytuacji, stopnia skomplikowania i powagi sprawy - określamy swoje wynagrodzenie, które podlega negocjacji.

Za każdym razem istnieje konieczność sporządzenia formularza zamówienia. Ów formularz wysyłamy po telefonicznym lub „mailowym” naświetleniu przez Państwa problemu. Wskazujemy w nim nasze warunki udzielenia porady prawnej lub sporządzenia opinii, określając między innymi proponowane przez nas wynagrodzenie, czas wykonania dzieła oraz numer rachunku bankowego na który należy dokonać ewentualnej wpłaty. Jeżeli opisane warunki będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom, po uzupełnieniu odsyłacie Państwo formularz na nasz adres mailowy – co jest uważane za zawarcie umowy na warunkach określonych w korespondencji.

Wywiązując się z zawartej umowy, Biuro Pomocy Prawnej BENEFICIUS sporządza poradę, opinię prawną bądź wykonuje inne zakontraktowane zlecenie i w uzgodnionym terminie wysyła opracowanie drogą mailową. Na Państwa życzenie dokumentacja zostaje wysłana równocześnie - na wskazany adres - przesyłką poleconą. Alternatywną metodą dla drogi mailowej jest wysłanie przedmiotu umowy wyłącznie pocztą za pobraniem pocztowym. Wybór tej drugiej opcji sprawia, iż wynagrodzenie jest uiszczane dopiero w chwili doręczenia przesyłki. Sposób w jaki chcecie Państwo otrzymać korespondencję, jest wybierany przez Państwa w otrzymanym od nas formularzu.

Szczególne zasady świadczenia usług kierujemy do przedsiębiorstw. Oferujemy możliwość stałego objęcia obsługą prawną. Takie stałe zlecenie będzie oczywiście podlegało indywidualnym negocjacjom. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy, niezwłocznie odpowiemy!